Akcja Mikołajkowa 2017
Listy do św. Mikołaja

mikolaj2017

Tak jak w latach poprzednich organizujemy zbiórkę prezentów na Mikołaja dla dzieci ze "Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie" (www.blind.krakow.pl).

Zachęceni Waszym wielkim zaangażowaniem w ten pomysł (z roku na rok, coraz większym) przygotowaliśmy już stronę internetową, która pozwoli ludziom o wielki sercu, na zakup prezentów z wybranych listów, jakie dzieci napisały, narysowały, do św. Mikołaja.

Zasady takie same, jak poprzednio:
- wybierz list dziecka któremu chcesz sprawić radość
- na dole strony, wpisz w komentarzach numer listu (widoczny na dole każdego zdjęcia np. „List_do_Mikolaja_033” – wpisz: wybieram list 33.)
- każdy wpis, potwierdzamy i rezerwujemy dla konkretnej osoby.

Wpis, pojawi się z niewielkim opóźnieniem, bo najpierw trafia do administratora, który go zatwierdza i potwierdza rezerwację.

Link: http://www.motocorde.pl/listy-do-sw-mikolaja-2017.html

 
 

Chcemy Wam opowiedzieć...

 

... o motocyklach 

Moto

... o samochodach

Auto

Marek Radoszyn

kantYna jedzie na Złombol, czyli 9850 km w 24 dni

Jeżdżą Fiatem 125p z 1981 roku, mocy 75 kM. W Złombolu biorą udział od 2010 roku, w którym celem wyprawy był Istambuł. Od 2011 roku jeżdżą z przyczepą kempingową Niewiadów N 126 E...

radiokrakow
W Radiostradzie krakowskie stowarzyszenie BRZ Team

radiokrakow
Radiostrada (16.04.2014) - gościem Marcina Koczyby był mechanik samochodowy, Marek Handwerker

rosjaMaxona wyjazd do Rosji (Kwiecień 2013)

radiokrakow 
Radiostrada (15.04.2014) - gościem Marcina Koczyby był Piotr Rejowski z Onet Moto

radiokrakow"Nasz Dakar" w Radiostradzie.

 

radiokrakowRadiostrada (26 marca 2014) - gościem Marcina Koczyby był Norbert Madetko.
Jest ich trzech, ale cel mają jeden: start w Rajdzie Dakar 2015. Trenują, zbierają pieniądze i uczą się jak poradzić sobie na trasie tego najtrudniejszego rajdu na świecie.

 

radiokrakowWszystko wskazuje na to, że w Krakowie będzie przybywać motocyklistów.
Po pierwsze dlatego, że można tu na motocyklu jeździć pasami dla autobusów, co znacznie skraca czas przejazdu, a po drugie już niebawem każdy kierowca, który ma prawo jazdy dłużej niż trzy lata, będzie mógł jeździć skuterem o pojemności do 125 cm, bez uprawnień do jazdy motocyklem. Dlatego ważne, by świeżo upieczeni motocykliści doskonalili swoje umiejętności

W Magazynie Radiostrada, gośćmi Marcina Koczyby byli organizatorzy: Paweł Lipowski ze stowarzyszenia Motoautostrada i Norbert Kwestarz ze stowarzyszenia Moto Corde.